Rozwiązanie konkursu ARMADA 2020

10 komentarzy

 1. Alina pisze:

  Gratuluję zwycięzcom. Zastanawia mnie tylko jedno – dlaczego w Regulaminie podkreślano konieczność przedstawienia jednego konkretnego wydarzenia z “życia” okrętu a nagrodzone są jego portrety.
  A poza tym – było dużo ładnych prac młodszych dzieci – autorskich – ale nie miały one szans z przerysowanymi ilustracjami wykonanymi przez starszych uczniów. Szkoda, że zabrakło podziału na kategorie wiekowe.

  • Witold Rychter pisze:

   Dziękuję za cenne uwagi. W następnej edycji ARMADY pojawią się już kategorie wiekowe kl. 1-4, kl. 5-8 oraz szkoły średnie.

 2. Zdziwiony pisze:

  Gratuluję zwycięzcom. Szkoda że regulamin zakładał przedstawienie konkretnego zdarzenia z historii okrętu a nagrodzone prace to zwykle obrazki. Narysować okręt podczas konkretnego zdarzenia jest znacznie trudniej a tym samym tych, którzy się trzymali regulaminu potraktowaliacie niesprawiedliwe.

 3. Magdali pisze:

  Gratuluję zwycięzcom.
  Wyrażę swoje zdanie. Prace, które nie trzymają się regulaminu, a więc nie przedstawiające scen z historii okrętu, powinny być zdyskwalifikowane. Wtedy okazałoby się, że z ponad 800 prac mamy do oceny kilka… (=set, -naście, -dziesiąt)?
  Szkoda. Żal mi uczestników, którzy trzymali się regulaminu.

  • Witold Rychter pisze:

   Niestety gdybyśmy się sztywno trzymali regulaminu skrzywdzilibyśmy kilkuset uczestników konkursu. Proszę nas zrozumieć wiele prac wysyłali samodzielnie uczniowie nie podpisując z jakiej są klasy. Więc nie mogliśmy stworzyć grupy dla najmłodszych. Rozumiemy rozgoryczenie dlatego postanowiliśmy zmienić regulamin w nowej edycji ARMADY 2021, będzie już następujący podział tj. kl. 1-4, kl. 5-8 oraz szkoły średnie.

 4. Marzena pisze:

  Gdzie można zobaczyc galerię prac?

 5. Wiktor pisze:

  dzień dobry z tej strony Kowalski Wiktor , uczestniczyłem w tym konkursie jestem uczniem kl VII a w Radomicach niewielkiej wski kujawsko pomorskim, mam pytanie czy otrzymamy pamiątkowe dyplomy oczywiście gratuluję zwyciężcom

 6. Zuzanna pisze:

  Witam.Uczestniczyłam w konkursie TYCH NIEWIELU. KONKURS ZAKOŃCZONY Nagrody otrzymują:
  Zuzanna i Bartłomiej .Hm……Fakt nie podawałam nazwiska ponieważ trzeba byłopodać tylko imię .Jak mam się dowiedzieć czy to oprzypadkiem nie o mnie chodzi?

 7. Witold Rychter pisze:

  Witam
  Osoby które wygrały nagrody książkowe zostały o tym poinformowane drogą mailową.
  Pozdrawiam
  WR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *